MUDr. Miloslava Moravcová
MUDr. Dagmar Valvodová

Výkony nehrazené pojišťovnou » Nastřelování náušnic

Nově provádíme Medical Ear Piercing - nastřelování náušnic

Pracujeme se sadou Blomdahl Medical Ear Piercing, která byla vyvinuta s důrazem na lékařský aspekt zákroku, přičemž využívá moderní technologie a bezpečné materiály. Od klasické metody ji odlišuje jednorázová, sterilní souprava, která minimalizuje nebezpečí infekce.

Bezpečné zaváděcí náušnice, maximální ochrana

Pod značkou Blomdahl Medical Ear Piercing naleznete náušnice z nealergizujících materiálů. Náušnice jsou malé, lehké a mají maximálně hladký povrch, což jsou ideální předpoklady pro dobré hojení rány.

UZAVŘENÁ STERILNÍ KAZETA obsahuje jednu zaváděcí náušnici včetně ozdobné matičky. Zákazník si může být jist, že je kazeta sterilní a jednorázová, a že bude použita jen na něj a nikoho jiného. Ozdobným křišťálem firmy Svarowski splňují náušnice i estetické požadavky. Zavádíme náušnice buď celoplastové nebo z titanu.

Medical Plastic - zaváděcí náušnice bez jediné stopy niklu

Při jejich použití nehrozí vznik alergie na nikl. Náušnice Medical Plastic doporučujeme zvláště dětem a dospělým, kteří si chtějí být jisti, že se u nich během hojení tato alergie nevyvine.

Titanové zaváděcí náušnice

Titan je organismem velmi dobře přijímán, je stále častěji používán při výrobě implantátů a jiných lékařských produktů, kde často nahrazuje nerezovou (chirurgickou) ocel. Pro výrobu těchto náušnic je používán homogenní titan (bez pokovení jiným kovem), který je minimálně alergenní.

STRÁNKY VÝROBCE

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.